Primename, kad socialinių kortelių gavėjai 2025 m. skirtas lėšas galėjo panaudoti iki šių metų kovo 14 d. imtinai. Nepanaudotos lėšos 2026 m. kovo 15 d. buvo anuliuotos ir nėra grąžinamos. Gavėjams tikrinantis kortelę šiuo metu gali rodyti, kad ji blokuota, tačiau jos keisti nereikia, nes kai bus papildyta I ketv. lėšomis, kortelė veiks.
Informuojame, kad gavėjų pateikusių prašymus iki 2026 m. vasario 28 d. , lėšos į socialines korteles po 25 Eur/mėn., bus pervestos 2026 m. kovo 20 d.
