Respublikinė vaikų konferencija ,,Mažieji pasakotojai apie Lietuvą“

Utenos vaikų lopšelio – darželio ,,Želmenėlis“ ugdytiniai Tėja Cicėnaitė ir Markas Leipus dalyvavo Respublikinėje vaikų konferencijoje ,,Mažieji pasakotojai apie Lietuvą“, kuri vyko Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelyje-darželyje. Renginys skirtas ankstyvojo pilietiškumo, tautinio tapatumo ir pažinimo ugdymui, skatinant pačius mažiausius domėtis savo šalimi per artimą ir jiems suprantamą patirtį – savo miestą, jo istoriją, kultūrą bei aplinką. Konferencijos metu vaikai, padedami pedagogų, tyrinėjo savo gyvenamąją aplinką, rinko informaciją apie Lietuvos miestus, dalijosi įžvalgomis, kūrybiniais darbais, piešiniais ir nuoširdžiais pasakojimais. Mūsų įstaigos pranešėjai pristatė pranešimą tema ,,Utena – laimės miestas“. Mažųjų pranešėjų drąsa, kūrybiškumas ir meilė savo miestui sužavėjo visus dalyvius. Šaunuoliai ,,Želmenėlio“ vaikai!

Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Renata Banevičienė

Pasidalinkite su kitais
Prenumeruokite naujienas


Į viršų