Utenos rajono bendruomenės dalyvavo gerosios patirties išvykoje

Utenos rajone veikiančių kaimo bendruomenių pirmininkai ir atstovai rugsėjo 11- 12 dienomis dalyvavo gerosios patirties išvykoje į Žemaitijos kraštą – Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ edukacinėje programoje „Kleboniškos virenės pasakojimai“ (Plungės r.) bei Barstyčių kaimo bendruomenės edukacinėje programoje „Legenda prie akmens“ (Skuodo r.).

Bendruomenių išvyka buvo suorganizuota vykdant Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšimis finansuojamą Sirutėnų krašto bendruomenės projektą “Sirutėnų krašto bendruomenės stiprinimas”.

Pasidalinkite su kitais
Prenumeruokite naujienas


Į viršų