Vyko prevencinės akcijos

Lapkričio 14 d. A. Šapokos ir Užpalių gimnazijose Viešosios tvarkos skyriaus specialistai vykdė prevencines akcijas, skirtas moksleivių saugumui gatvėse tamsiu paros metu. Moksleiviams išdalinti atšvaitai ir informaciniai lankstinukai, priminta saugaus elgesio taisyklės, vairuojantiems moksleiviams įteikti ledo grandikliai. Užpalių gimnazijos moksleiviai informuoti apie švaros taisyklių reikalavimus, tabako kontrolės įstatymo laikymąsi, priminta paspirtukų, dviračių ir elektrinių mikrojudumo priemonių naudojimo tvarka.

 

Pasidalinkite su kitais
Informacijos šaltinis arba informacijos rengėjas: Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Norkūnas
Prenumeruokite naujienas


Į viršų