Gegužės 16 dieną Gelbėkit vaikus Utenos struktūrinio padalinio komanda kartu su uteniškiais dalyvavo žygyje „Už vaikystę“. Dalyvių laukė įvairios staigmenos, linksma lobio paieška, žaidimai bei vaišės. Šis renginys subūrė šeimas, vaikus ir bendruomenės narius prasmingam laikui gamtoje, bendrystei ir aktyviam laisvalaikiui.
Organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems už aktyvumą, šiltą bendravimą ir gerą nuotaiką. Juk gamta, judėjimas ir bendrystė – tai sveikata tiek sielai, tiek kūnui.
Norinčius sekti mūsų veiklą kviečiame apsilankyti ir sekti puslapį „Gelbėkit vaikus Utenos padalinys“, taip pat prisijungti prie savanorių komandos. Savanoriaudami žmonės gali save realizuoti, siūlyti idėjas, organizuoti veiklas vaikams.
Tel. pasiteravimui dėl savanorystės: Daiva +37061559171, arba Rūta +37065503385
